DARMOWE OGŁOSZENIA NOCLEGOWE

Baza noclegowa wakacyjnyPlan zawiera wyłącznie darmowe ogłoszenia noclegowe. 

 

Jeżeli  jesteś na tej stronie z pewnością posiadasz obiekt noclegowy który wynajmujesz i szukasz rozwiązania które sprawi by był on jak najczęściej pełen gości (nie tylko w sezonie), a gdy ktoś zrezygnuje z rezerwacji to by można było szybko pozyskać w to miejsce nowego klienta. Doskonale wiesz, że Twoje oczekiwania w dużej mierze spełnią portale noclegowe ale ceny ich usług z pewnością nie są dostosowane do potrzeb i możliwości Twojego obiektu. Stąd też wynika Twoje poczucie niesprawiedliwości, że ktoś chce zarabiać na pracy którą Ty wykonasz. Równocześnie czujesz rozczarowanie, że wszelkie działania jakie podejmujesz samodzielnie na portalach społecznościowych i w internecie mimo poświęconego czasu, a nawet często poniesionych kosztów nie przynoszą oczekiwanych efektów.

 

Rozumiemy to i podzielamy Twój pogląd dlatego stworzyliśmy wyjątkową bazę noclegową. Miejsce w którym ważny jest Twój dobrze prezentujący się obiekt noclegowy, cieszący się zainteresowaniem klientów i stanowiący doskonały cel realizacji wakacyjnegoPlanu. Gdzie miarą Twojego sukcesu będzie wzrost popularności serwisu do którego dążymy, a którą również możesz wspierać korzystając z dostępnych funkcji i narzędzi. Miejsce w którym będziesz miał bezpośredni kontakt z klientem i możliwość zaprezentowania oferty dostosowanej do jego indywidualnych potrzeb. Efekty naszej pracy  możesz zobaczyć na kontach portali społecznościowych: Facebook, Twitter, Instagram lub przeczytać opinie naszych klientów.

 

Od poczucie komfortu z wprowadzonej nowej jakości i otwarcia się na nowe źródło pozyskiwania klientów dzielą Cię tylko trzy proste kroki

 

  1. Zaakceptuj regulamin i naciśnij przycisk Dalej, a następnie uzupełnij pola formularza, zdecydowana większość to  tylko kwestia zaznaczenia odpowiedniej opcji dotyczącej Twojej oferty. 
  2. Sprawdź pocztę i kliknij link aktywacyjny, jeżeli go nie widzisz sprawdź folder spam, często tam wpadają informacje przesyłane automatycznie
  3. Wejdź na stronę serwisu, zaloguj się do strefy klienta i dodaj zdjęcia obiektu

 

I już, ciesz się reklamą którą wykonamy dla Ciebie,  bez abonamentów, rachunków i obowiązkowych płatności.  Sukces jaki odniesiesz jest wreszcie w Twoich rękach i zależy w dużej mierze od Ciebie, to Twoje zdjęcia i opis będą miały znaczący wpływ na popularność Twojej oferty i ilość przesłanych do Ciebie zapytań. Dodatkowo stajesz się członkiem wyjątkowej społeczności, społeczności właścicieli wyjątkowych obiektów noclegowych tworzących wyjątkową bazę noclegową symbolem czego będzie możliwość  oznaczenia swojej strony internetowej logo z napisem “Tu zrealizujesz wakacyjnyPlan”. 

 

Z pewnością zastanawiasz się w tym momencie czy to możliwe by ogłoszenia noclegowe w bazie były darmowe. Tak, są darmowe jak portale społecznościowe, poczta elektroniczna z której korzystasz i wiele innych usług w internecie. Twoje zadowolenie którym podzielisz się z swoimi znajomymi, klientami i otoczeniem z całą pewnością zrekompensuje wszystkie obowiązkowe opłaty z których rezygnujemy.

 

Nie zwlekaj, dodaj swój obiekt noclegowy już teraz do wyjątkowej bazy noclegowej wakacyjnyPlan i otwórz go na wyjątkowych gości realizujących swój wakacyjnyPlan.

Opinie naszych klientów

schowek

Nie wskazano żadnych obiektów

Wyślij oferty

WakacyjnyPlan